Polskie Centrum Sztuk Walki RED TIGER


FACEBOOK


TWITTER


INFORMACJE:


WWW: http://www.redtiger.com.pl/

Telefon: 502 080 063

Miejscowość: Warszawa

Adres: Smolna 30

Kod pocztowy: 00-375

Źródła: http://www.redtiger.com.pl/samoobrona/


Dodano: 2022-08-31


Zajęcia samoobrony w Warszawie - do której szkoły się udać?


Jedną z metod na zwiększenie swojej pewności siebie podczas poruszania się po zapadnięciu zmroku, jest nabycie wiedzy na temat samoobrony. W tym przypadku sama teoria jest jednak niewystarczająca, ponieważ o wiele ważniejsza jest praktyka. Umiejętności tego typu można nabyć w szkołach, takich jak polskie centrum sztuk walki Red Tiger. To świetne rozwiązanie dla osób w różnym wieku, które żyją w dzielnicach uznawanych za niebezpieczne lub pracują do późna, przez co wracają do domu wieczorami, a niekiedy nocami.

Zajęcia pozwalają uświadomić uczestnikom scenariusze zagrożeń, jakie mogą ich spotkać. Poznają oni techniki samoobrony, metody atakowania agresorów i nie tylko. Wiedza z nich wynoszona chroni przed paraliżującym strachem, który niekiedy uniemożliwia ucieczkę lub wzywanie pomocy. Instruktorzy pokazują, jak reagować na przemoc oraz w jaki sposób unikać sytuacji zagrażających zdrowiu lub życiu. To specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, których zainteresowania oscylują wokół sportów walki.

Samoobrona to pojęcie bardzo szerokie. Wiąże się ono z działaniami, których celem jest ochrona przed zagrożeniem fizycznym. Zajęcia samoobrony w Warszawie, organizowane we wspomnianej szkole, bazują na sprawdzonych strategiach i technikach, które odnajdują się wśród wszystkich klientów, niezależnie od kondycji fizycznej czy wagi. Najczęściej koncentrują się na obronie defensywnej, nie zaś ataku. Instruktorzy pokazują też, w jaki sposób bronić się przedmiotami codziennego użytku, które wiele osób ma pod ręką.

Podczas zajęć uczestnicy mogą zadawać pytania w każdym momencie. Dowiadują się oni między innymi, czym są paralizatory, jak działają i jakie rodzaje można dostać w sklepach. Niekiedy są one zastępowane gazami pieprzowymi, zawierającymi w swoim składzie kapsaicynę, czyli naturalny środek o silnym działaniu drażniącym. To organiczny związek utrudniający oddychanie i powodujący silne łzawienie oczu oraz pieczenie skóry, co uniemożliwia dalszy atak agresora i daje szansę ucieczki czy wezwania pomocy.WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Olaf Zając