PPHU "BU-MOR"


FACEBOOK


TWITTER


INFORMACJE:


WWW: https://ocenaryzykazawodowego.com

Telefon: 507 022 814

Miejscowość: Oświęcim

Adres: Zagrodowa 67

Kod pocztowy: 32-600

Źródła: https://ocenaryzykazawodowego.com/


Dodano: 2021-07-09


PPHU "BU-MOR" | Karta ryzyka zawodowego


Przedsiębiorstwo zajmuje się opracowaniem i sprzedażą kart Oceny Ryzyka Zawodowego dla przedstawicieli wielu branż. Dokumenty te pozwalają na dogłębną analizę zagrożeń w konkretnych miejscach pracy, ze wskazaniem rekomendacji profilaktycznych, które mogą całkowicie lub przynajmniej częściowo wyeliminować negatywne skutki. 

Każda karta ryzyka zawodowego przygotowana przez ekspertów z BU - MOR jest kompletna pod względem formalnym, co oznacza, że zawiera odgórnie wymagane punkty. Zakończenie stanowi deklaracja pracownika o tym, że zapoznał się wnikliwie z całą treścią i wie, jakie niebezpieczeństwa związane są bezpośrednio ze stanowiskiem, jakie zajmuje. Oceny ryzyka wykonywane są dla pracowników stacjonarnych, niestacjonarnych oraz dla tych, którzy swoje zadania wykonują okazjonalnie, na przykład w ramach umowy o dzieło. 

Dokumenty wystawione przez ekspertów z podanej firmy mają wartość nie tylko uświadamiającą. Sprawdzą się w celach profilaktycznych, ponieważ pracodawcy będą zorientowani, jak lepiej zorganizować pracę przy konkretnych stanowiskach pracy. Dodatkowo przełoży się to na produktywność w danym zakładzie, ponieważ pracownicy będą czuć się bezpiecznie. Pod względem organizacyjnym wszystko zostanie dopilnowane. 

Dokument opisujący charakterystykę wybranego stanowiska pracy uwzględni zwłaszcza elementy takie jak: 

  • czynniki uważane za niebezpieczne dla zdrowia i życia pracowników;
  • możliwe do zastosowania środki ochronne;
  • przepisy stosowane dla konkretnych stanowisk;
  • skuteczną profilaktykę. 

Zakres karty może zostać rozszerzony, w zależności od tego, jakie będą oczekiwania pracodawcy zlecającego jej wykonanie. Można na przykład zdecydować się na przygotowanie zaleceń mających służyć bezpieczeństwu w wybranym zakładzie pracy. Finalnie karta powinna być uzupełniona o zastosowane metody do jej opracowania oraz o wykaz osób, które nad nią pracowały. Obowiązkowo muszą też znaleźć się w niej normy i przepisy, na jakich opierają się zalecane rekomendacje i spostrzeżenia dotyczące zagrożeń.WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Paulina Chmielewska
PODOBNE WPISYIBCS Poland


Miasto: Nowy Sącz

WWW: https://www.ibcs.pl

JANBOX


Miasto: Skawina

WWW: https://janbox.pl