PRO-LOG S.A.


FACEBOOK


TWITTER


INFORMACJE:


WWW: https://pro-log.com.pl

Telefon: 22 266 88 10

Miejscowość: Pruszków

Adres: 3 Maja 8

Kod pocztowy: 05-800

Źródła: http://pro-log.com.pl/aktualnosci/magazynowanie-warszawa


Dodano: 2020-11-29


http://pro-log.com.pl • Magazynowanie Warszawa


Kwestia przechowywania towarów i surowców jest bardzo istotnym elementem procesu logistycznego w każdej firmie. Magazynowanie musi spełniać odpowiednie standardy, w zależności od rodzaju składowanych elementów. Najczęstszym warunkiem, na który zwracają uwagę osoby poszukujące dla swojego przedsiębiorstwa bezpiecznego miejsca do przetrzymania surowca lub gotowego wyrobu, jest dostępna przestrzeń danego magazynu lub składu. Im jest większa, tym istnieje możliwość jej bardziej efektywnego zagospodarowania, swobodnego manewru sprzętu dostawczego, pakowania, wypakowywania, wreszcie samego wywozu do klienta.

Im większa dostępność przestrzeni, tym taki magazyn generuje więcej kosztów dla swojego właściciela. W przypadku ograniczenia ilości produkcji i tym samym mniejszego niż zwykle wykorzystania jego powierzchni, konieczne do poniesienia opłaty mogą sprawić, że cały proces wytwórczy okazuje się nieopłacalny lub wręcz powoduje straty dla całego przedsiębiorstwa. 

Ratunkiem w takiej sytuacji jest zamiana magazynu własnościowego na wynajmowany. Taka opcja jest dziś praktykowana przez wiele firm polskich oraz zagranicznych. Zapewnia takie same pozytywy, jak posiadanie przestrzeni magazynowej na własność, czyli użytkowanie jej jako składu towarów lub surowca wtedy, gdy jest to konieczne, ale generuje dużo niższe koszty.

Tanie magazynowanie w Warszawie możliwe jest za pośrednictwem oferty, która znajduje się na stronie internetowej pro-log.pl. Jest to propozycja wynajmu wielkopowierzchniowych hal, które z powodzeniem można przeznaczyć jako miejsce składowania. Skorzystanie z powyższego rozwiązania jest bardzo atrakcyjną alternatywą dla wielu przedsiębiorców, którzy prowadzą swoją działalność w okolicach stolicy. Dostępne do wynajęcia magazyny są doskonale skomunikowane z najważniejszymi w kraju trasami, co umożliwia bezproblemowy dojazd do każdego zakątka Polski autostradami oraz drogami szybkiego ruchu. Atutem jest sama bliskość Warszawy, gdzie można znaleźć wielu odbiorców zmagazynowanych towarów, a dzięki temu dodatkowo oszczędzić na kosztach dostawy.WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Justyna Marciniak