Prodexpol


FACEBOOK


TWITTER

Jodełka węgierska - czy ten wzór jest dalej na topie?


Podłogi w jodełkę to ponadczasowa klasyka kojarząca się z eleganckimi i klimatycznymi kamienicami. Stanowią one częsty wybór miłośników stylu vintage, którzy chcą zrezygnować z paneli produkowanych z polichlorku winylu. I nic dziwnego, ponieważ drewniane deski dają szansę zaprojektowania jedynego w swoim rodzaju wnętrza wyróżniającego się spośród innych. Kojarzą się z domowym ciepłem i sprawdzają się zwłaszcza w obiektach o dużym metrażu, które czasami sprawiają wrażenie pustych, a co za tym idzie – mało przytulnych. Parkiety tego typu wyglądają dobrze w połączeniu z innymi materiałami, takimi jak cegła, beton, szkło czy ceramika. Bardzo rzadko ulegają zniszczeniom, a jeśli już dojdzie do uszkodzeń, wówczas mogą być poddawane procesowi cyklinowania.

Jodełka prezentuje się najlepiej w dużych pomieszczeniach, co nie oznacza, że nie będzie wyglądać dobrze w mniejszych przestrzeniach. Właściciele nieruchomości o małym metrażu wybierają chętnie deski jaśniejsze, które je rozświetlają i optycznie powiększają, dzięki czemu nie sprawiają wrażenia ciasnych. To świetny wybór dla osób poszukujących podłóg o naturalnym charakterze oraz wpasowujące się w trend eko. Z łatwością tłumią dźwięki kroków i chronią przed pogłosem, a na dodatek sprawdzają się w budynkach z ogrzewaniem podłogowym.

Przydatne informacje na ich temat udostępniono pod adresem prodexpol.pl. Znajduje się na niej jodełka węgierska, czyli wytrzymała i ponadczasowa podłoga, która jest kładziona nie tylko w domach czy mieszkaniach, ale też niektórych restauracjach oraz hotelach chcących uchodzić za prestiżowe. Deski tego typu nie szkodzą środowisku naturalnemu i mogą być poddawane procesowi recyklingu. Rzadko noszą ślady użytkowania, dlatego bywają wykorzystywane przez pokolenia.WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Olaf Zając