PROQUAL MANAGEMENT INSTITUTE - B.T. GREBER SPÓŁKA JAWNA


FACEBOOK


TWITTER


INFORMACJE:


WWW: https://proqual.pl/

Telefon: +48713551808

Miejscowość: Wrocław

Adres: Ostrowskiego 30

Kod pocztowy: 53-238

Źródła: https://proqual.pl/szkolenie/iso-14001-szkolenie-dla-auditora-wewnetrznego-2/


Dodano: 2022-11-23


Szkolenie ISO – jaką firmę szkoleniową wybrać?


Aby prowadzić biznes, nie wystarczy jedynie zatrudnić pracowników i kupić potrzebne maszyny, ale trzeba też zapoznać się z aktualnymi przepisami prawa oraz systemami wspierającymi organizacje. Certyfikaty ISO są obecne w każdej branży i respektowane na całym świecie, więc warto zapoznać się z normą i wprowadzić ją do zakładu. Proponowana metoda ma na celu usprawnienie zarządzania jakością, poprawę efektywności pracy i komunikację pomiędzy zespołem.

Certyfikację wydaje uprawniony do tego podmiot. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów i błędów audytorzy przygotują plan, który umożliwi ich wyeliminowane. Należy wiedzieć, że w różnych gałęziach gospodarki obowiązują różne standardy. Dodatkowo normy są co jakiś czas aktualizowane. Najlepszym sposobem na przyswojenie wiedzy na temat ISO jest zapisanie się na profesjonalny kurs. Z czyich usług skorzystać?

Firma PROQUAL Management Institute oferuje szkolenie ISO dla rozmaitych branż oraz wiele innych kursów, które pomogą w lepszym zarządzaniu przedsiębiorstwem, optymalizacją procesów. Zajęcia są prowadzone online lub stacjonarnie. Na życzenie klienta plan ćwiczeń może zostać dostosowany do profilu działalności danego biznesu.

Standardowo warsztaty składają się z części teoretycznej zawierającej najważniejsze informacje na temat normy oraz ćwiczeń praktycznych, podczas których uczestnicy mogą wykorzystać zdobytą wiedzę. Warto podkreślić, że prowadzący znają aktualne przepisy i cały czas aktualizują swoją wiedzę, więc kursanci zapoznają się z najnowszymi wytycznymi.

Skorzystanie z oferty tej renomowanej firmy to gwarancja usług na najwyższym poziomie, atrakcyjnych cen i indywidualnego podejścia. Z pewnością każdy uczestnik będzie zadowolony.WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Monika Górska