Racoon Polska


FACEBOOK


TWITTER


INFORMACJE:


WWW: https://www.racoon.pl/

Telefon: 22 828 41 03

Miejscowość: Warszawa

Adres: Szpitalna 5

Kod pocztowy: 00--03

Źródła: http://www.racoon.pl/szkolenia/


Dodano: 2019-12-25


Kurs przedłużania włosów


Świetny wygląd każdej kobiety to przede wszystkim odpowiednia fryzura. By stała się one zauważona i przede wszystkim dopasowana do twarzy klientki, warto by zajął się tym profesjonalny stylista. Coraz więcej Polek decyduje się na możliwość skorzystania z oferty stylistów fryzur, których cechuje odpowiednia fachowość i wiedza. Bardzo ważne jest też indywidualne podejście do oczekiwań klientki. Te wszystkie elementy zapewniają zajęcia prowadzone przez warszawską firmę Racoon.

Mieszczący się w ścisłym centrum miasta salon, w którym odbywa się kurs przedłużania włosów, jest profesjonalnie wyposażony. Chodzi tutaj jednakowo o kwestie techniczne, ale także o wysokiej jakości kosmetyki. W takich warunkach swój kurs na przestrzeni lat odbyło już kilka tysięcy osób. Instruktorzy którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem to osoby o odpowiednim przygotowaniu merytorycznym. Ich kwalifikacje są potwierdzone zdobytym doświadczeniem w wielu salonach europejskich, głównie mających swoje siedziby w Wielkiej Brytanii.

Rodzaje kursów

Zajęcia są prowadzone głównie w niedużych grupach, jednak istnieje także możliwość wybrania indywidualnego szkolenia. Kadra szkoleniowa kładzie na pierwszym miejscu nacisk na indywidualny kontakt ze wszystkimi uczestnikami kursu. Dzięki temu faktowi możliwe jest niwelowanie pojawiających się błędów technicznych u osób uczących się profesjonalnego przedłużania włosów.

Poza częścią teoretyczną, zajęcia mają charakter praktyczny. To właśnie podczas tej części szkolenia uczestnicy uczą się zastosowania zdobytej wiedzy w odpowiedni sposób. Ćwiczenia polegają m.in. na przedłużaniu fryzur na główkach służących do treningu.

W trakcie realizowanych zajęć każdy z biorących udział w szkoleniu zespołów ma do swojej dyspozycji stanowisko fryzjerskie. W ten sposób osoba biorąca udział w kursie może się poczuć w pełni komfortowo i wyobrazić sobie, że znajduje się w swoim salonie. Szkolenia są realizowane w ramach trzech oferowanych pakietów. Różnią się one od siebie m.in. w kwestii liczby osób biorących udział w szkoleniu oraz tematyce prowadzonych zajęć. Po zakończeniu kursu każdy z uczestników otrzymuje międzynarodowy certyfikat.WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Justyna Marciniak