Salon Kosmetyczny Kamila Mazurek


FACEBOOK


TWITTER


INFORMACJE:


WWW: https://kamilamazurek.pl/

Telefon: 575 900 888

Miejscowość: Wrocław

Adres: Międzyleska 2-4

Kod pocztowy: 50-514

Źródła: https://kamilamazurek.pl/zabiegi/stylizacja-rzes/


Dodano: 2021-12-31


Dla kogo stylizacja rzęs we Wrocławiu?


W gabinecie kosmetycznym, którego witryna internetowa to kamilamazurek.pl, panie znajdą bardzo wiele odpowiednich dla siebie zabiegów. Głównym obszarem działania specjalistki są brwi i rzęsy. Klientki mają szansę zdecydować się na następujące zabiegi:

  • makijaż permanentny (ten zabieg pozwala utrzymać efekt na brwiach, powiekach i ustach nawet do kilkudziesięciu miesięcy, co stanowi wygodne rozwiązanie dla kobiet, które nie mają czasu lub ochoty na codzienne malowanie),
  • profesjonalna stylizacja brwi i rzęs,
  • regulacja brwi (może być mechaniczna, z użyciem pęsety lub za pomocą gorącego wosku),
  • zagęszczanie brwi i rzęs,
  • architektura brwi (to bardzo skuteczny i nowoczesny zabieg, dzięki któremu można stworzyć brwi o perfekcyjnym kształcie, dopasowanym do twarzy i typu urody klientki),
  • laminacja brwi,
  • przedłużanie i ściąganie rzęs.

Jakość świadczonych w tym gabinecie usług sprawia, iż stylizacja rzęs we Wrocławiu jest wyborem wielu zadowolonych kobiet. Istotne jest to, że każdej pani poświęcana jest odpowiednio duża ilość czasu. Kluczem do sukcesu w działaniach jest rozmowa. Stylistka na samym początku przeprowadza niezwykle szczegółowy wywiad. Dowiaduje się, jakie są preferencje klientki, czego oczekuje i w jakim stopniu jest w stanie pozwolić sobie na metamorfozę.

 Można zdecydować się na subtelne, bardzo naturalne podkreślenie urody lub postawić na spektakularny efekt. Zabiegi przeprowadzane są z wykorzystaniem najwyższej jakości sprzętu i preparatów. Klientki mają pewność, iż będą wyglądać pięknie, a ich twarz stanie się dzięki temu promienna. 

Aby bliżej zapoznać się z formami i efektami pracy tej stylistki, warto dokładnie przyjrzeć się jej portfolio, które także dostępne jest pod wskazanym wyżej adresem internetowym. Tam zamieszczane są zdjęcia efektów pracy pani kosmetolog. Mogą one posłużyć także jako inspiracja. Na stronie jest również cennik świadczeń oraz zakładka z danymi kontaktowymi. Warto umawiać się na zabiegi z wyprzedzeniem, gdyż zainteresowanie gabinetem jest duże. WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Nina Jakubowska