INFORMACJE:


WWW: https://sonte-poland.pl/

Telefon:

Miejscowość: Bielsko-Biała

Adres: Strażacka 81

Kod pocztowy: 43-382

Źródła: https://sonte-poland.pl/


Dodano: 2020-12-05


Folia okienna matowa


Na stronie internetowej sonte-poland.pl można zapoznać się z innowacyjną folią, która może być montowana zarówno w pomieszczeniach prywatnych, jak również biurowych, hotelowych czy medycznych. Możliwości wykorzystania produktu są praktycznie nieograniczone, a głównym celem folii jest zapewnienie domownikom, pacjentom czy zaproszonym gościom - pełnej swobody i prywatności. 

Wielofunkcyjna matowa folia okienna 

W ofercie producenta dostępna jest specjalna folia, którą można przykleić na okno w celu ograniczenia ilości światła wpadającego do wnętrza - zbyt duże nasłonecznienie może powodować awarie sprzętów elektronicznych, a także utrudniać wykonywanie obowiązków zatrudnionych pracowników. W przypadku pomieszczeń znajdujących się na niższych piętrach tego typu rozwiązanie gwarantuje prywatność użytkownikom lokalu, którzy nie będą narażeni na wzrok wścibskich sąsiadów lub przechodniów. 

Wysoka jakość wykonania i odporność na czynniki zewnętrzne 

Specjalistyczne folie zostały wyprodukowane z dbałością o każdy szczegół, tak aby przyklejone na określonej powierzchni, idealnie do niej przylegały oraz nie odkształcały się zbiegiem czasu lub też pod wpływem różnych czynników, m.in. silnego nasłonecznienia czy mechanicznych uszkodzeń. Folia może być przeźroczysta, natomiast w razie konieczności i chęci uzyskania prywatnej przestrzeni, klient zmienia ją na matową. Działanie produktu jest niezwykle proste, a sterowanie intuicyjne. Na etapie montażu pracownicy firmy zadbają o to, by przyszły właściciel produktu wiedział dokładnie, w jaki sposób się nim obsługiwać oraz czerpać korzyści z użytkowania folii w wybranym obiekcie. 

W jakich jeszcze sytuacjach przyda się matowa folia?

Produkt może zostać zamontowany także na różnego rodzaju przeszkleniach biurowych czy mobilnych lub stałych ściankach działowych. Takie rozwiązanie zapewni komfort pracy oraz możliwość pełnego skupienia. Natychmiastowe przyciemnienie i zmatowienie przyklejonej folii przyda się również w trakcie organizowania różnego rodzaju spotkań firmowych czy poufnych konferencji.WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Olaf Zając