Spedigroup Sp. z o.o.


FACEBOOK


TWITTER

INFORMACJE:


WWW: https://spedigroup.pl/

Telefon: +48 29 742 29 88

Miejscowość: Brańszczyk

Adres: Turzyn 191H

Kod pocztowy: 07-221

Źródła: https://spedigroup.pl/oferta/uslugi/konfekcjonowanie-produktow/


Dodano: 2021-11-17


Konfekcjonowanie produktów spożywczych na kosze prezentowe


Okres świąt to czas, kiedy wiele osób poszukuje podarków dla bliskich, znajomych lub współpracowników. Zależność tę chętnie wykorzystują sklepy, proponując coraz bardziej zróżnicowany z roku na rok asortyment. Od kilku lat dużym powodzeniem cieszą się efektowne, zapakowane w celofan lub ozdobną gazę kosze z mnóstwem smakowitości w środku. Z uwagi na atrakcyjną, ale jednocześnie dość uniwersalną zawartość (we wnętrzu znajdują się zazwyczaj dobrej jakości słodycze, przetwory, wybór napojów, takich jak kawa i herbata, czasem butelka wina czy urocza maskotka) taki kosz stanowi idealny, niezobowiązujący prezent, wręczany nie tylko podczas świąt, ale także przy innych okazjach. Dostawcy często proponują zazwyczaj kilka wersji, różniących się tym, co zostało zamknięte w wiklinowym pudełku oraz ceną. 

Takie kosze to popularny wybór właścicieli firm, biur czy instytucji, jeśli planują oni do premii świątecznej dla pracowników dołączyć dodatkowo słodki upominek. Chętnie taki pełen różności kosz kupują także osoby prywatne. Jak widać, zapotrzebowanie na takie zbiorcze prezenty jest bardzo duże. W okresie międzyświątecznym w większości sklepów za tworzenie takich okazjonalnych podarków odpowiadają wyznaczeni pracownicy. Przed Bożym Narodzeniem, Dniem Kobiet czy innymi ważnymi uroczystościami, kiedy ruch sprzedażowy jest tak duży, że nie ma czasu na tworzenie wystarczającej ilości koszy (i nie ma także możliwości zagospodarowania zaplecza na produkcję masową przy opcji zatrudnienia dodatkowych osób) warto pomyśleć o znalezieniu pomocy z zewnątrz. 

Konfekcjonowanie produktów spożywczych to domena firmy ogłaszającej się na stronie internetowej spedigroup.pl. Jej kadra chętnie podejmie się przygotowania zamówienia na wspomniane zbiorcze prezenty, kierując się wytycznymi od zlecającego. Pracownicy mogą wykonać dowolną ilość koszy z różną zawartością. Zadbają też o ich estetyczny wygląd oraz bezpieczne dostarczenie do odbiorcy we wcześniej ustalonym terminie. Klient może dostarczyć własne produkty, które mają być wykorzystane jako wypełnienie kosza (jeśli na stanie posiada stosowny asortyment), samodzielnie zamówić wybrany towar lub zlecić to wspomnianej firmie. Konfekcja może obejmować wybrane przez zamawiającego przybranie lub dołożenie do każdej sztuki odpowiedniej karteczki z życzeniami.WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Dorota Nowakowska