STIER S.C.


FACEBOOK


TWITTER


INFORMACJE:


WWW: https://www.stier.com.pl/

Telefon: 664 152 722

Miejscowość: Gorzów Wielkopolski

Adres: Śląska 96

Kod pocztowy: 66-400

Źródła: https://www.stier.com.pl/tasmy-do-cieplego-montazu.html


Dodano: 2018-11-16


https://www.stier.com.pl/ | Taśma do ciepłego montażu


Uszczelnianie okien jest zabiegiem niezwykle ważnym, gdyż właśnie z powodu tych nieszczelności może uciekać aż 25% ciepła.  Najbardziej popularnym zabezpieczeniem jest montaż warstwowy, potocznie zwany ciepłym. Taśma do ciepłego montażu jest zabezpieczeniem trwałym i niezwykle skutecznym i powinna być dobrej jakości. Warto skorzystać z taśm oferowanych przez stier.com.pl, gdyż są wyjątkowo mocne i odporne na niesprzyjające warunki środowiska.

Na samym szczycie zalet taśm znajduje się łatwość stosowania, gdyż nawet niedoświadczona osoba może bez problemu z nią sobie poradzić. Ważne jest, aby przestrzegać podstawowych zasad i wszystko robić krok po kroku.  Prawidłowo stosowana zapewnia długotrwałe, szczelne połączenie okna wraz z murem. Jest to rozwiązanie zdecydowanie trwalsze niż użycie wyłącznie pianki poliuretanowej. Ponadto, zabezpiecza pianę przed nasiąkaniem parą wodą, co zapobiega jej szybkiemu niszczeniu. Dzięki swojej rozciągliwości podczas "pracy profilu" kurczy się i rozszerza wraz ze zmianami temperatury otoczenia wewnątrz i na zewnątrz budynku.

Taśmy  pozwalają na pozytywne przejście nawet rygorystycznych testów na szczelność ciśnieniową oraz wilgotnościową. 

Wśród jej wad można wymienić tylko kilka podstawowych pozycji. Przede wszystkim stosowanie ich wymaga odpowiedniego przygotowania powierzchni. Musi być ona wyrównana i odpowiednio odpylona np. poprzez gruntowanie. Z tego powodu sam montaż jest nieco dłuższy i bardziej kosztowny niż w przypadku tradycyjnego używania wyłącznie pianki poliuretanowej. By wykorzystać wszystkie mocne strony taśm do ciepłego montażu, termoizolacja całego budynku powinna być wykonana fachowo np. z użyciem wełny mineralnej. Dzięki temu dom będzie całkowicie zabezpieczony przed nadmierną stratą ciepła.

Mimo nieco wyższych cen montażu i większego nakładu pracy warto jednak w nie zainwestować, gdyż pozwoli to zmniejszyć koszty ogrzewania budynku w okresie jesienno-zimowym. Inwestycja zwraca się już w pierwszych latach użytkowania obiektu. WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Paulina Chmielewska
PODOBNE WPISYHenimax


Miasto: Gubin

WWW: https://henimax.pl/

Francepol Sp. z o.o.


Miasto: Stary Kisielin

WWW: https://francepol.com/pl