Studio Projektowe Motiv


FACEBOOK


TWITTER


INFORMACJE:


WWW: https://www.studio-motiv.pl/

Telefon: +48 604 434 422

Miejscowość: Poznań

Adres: Jana Nagórskiego 5

Kod pocztowy: 60-408

Źródła: https://www.studio-motiv.pl/


Dodano: 2023-01-21


Dekorator wnętrz w Poznaniu - czy warto nawiązać z nim współpracę?


Przebywanie w niespójnych i mało estetycznych wnętrzach ma negatywny wpływ na samopoczucie lokatorów. Dom lub mieszkanie powinno być przestrzenią relaksu, w której każdy czuje się dobrze. Obecnie wybór mebli czy dodatków jest bardzo szeroki, jednak nie wszyscy mogą pochwalić się umiejętnością łączenia ich w taki sposób, by pomieszczenia wyglądały harmonijnie i nie sprawiały wrażenia zabałaganionych. Zadanie to wymaga dokładnego zastanowienia się nad swoimi potrzebami, znajomości trendów oraz wiedzy na temat poszczególnych materiałów. Kwestie te są istotne zwłaszcza w przypadku ciasnych mieszkań, takich jak kawalerki bądź nieruchomości pełnych wnęk lub skosów, znajdujących się z reguły na poddaszach.

Urządzanie mieszkań o małym metrażu to nie lada wyzwanie, co potwierdzają dekoratorzy wnętrz. Są to specjaliści współpracujący z klientami o różnych potrzebach, którzy chcą zaoszczędzić czas i uchronić się przed nietrafionymi wydatkami. Kładą duży nacisk na kwestie ergonomii, dzięki czemu przebywanie w obiektach, jakimi się zajmują, jest prawdziwą przyjemnością. Z ich wsparcia korzystają przede wszystkim osoby pracujące zdalnie w swoim domu, dla których wygoda oraz brak rozpraszających elementów na widoku są niezwykle istotne.

Dekoratorzy to specjaliści z głowami pełnymi pomysłów oraz wyobraźnią przestrzenną, która w tym zawodzie jest podstawą. Na co dzień pracują w zaawansowanych programach graficznych, choć nie jest im obce także przygotowywanie rysunków na papierze. Współpracują nie tylko z właścicielami mieszkań bądź domów, ale też z przedsiębiorcami planującymi remont biurowców. Przestrzenie tego typu powinny być możliwie jak najbardziej komfortowe dla podwładnych, którzy przebywają w nich każdego dnia po wiele godzin.

Zaufany dekorator wnętrz w Poznaniu, wywiązujący się z obowiązków terminowo, realizuje zlecenia w firmie, jaką jest Studio Motiv. Odpowiada przede wszystkim za projektowanie pomieszczeń zgodnie z wytycznymi klientów bądź własną wizją, co jest ustalane w trakcie pierwszego spotkania konsultacyjnego. Na początku zapoznaje się z wybraną przestrzenią, a następnie tworzy wstępne projekty, które są realizowane po akceptacji. Doskonale orientuje się w aktualnych trendach i dobrze wie, w jaki sposób łączyć ze sobą dodatki, tak by obiekty prezentowały się bez zarzutu.WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Olaf Zając