TanieMilitaria.pl


FACEBOOK


TWITTER


INFORMACJE:


WWW: https://www.taniemilitaria.pl/

Telefon: 22 400 51 52

Miejscowość: Warszawa

Adres: Lasek Brzozowy 13

Kod pocztowy: 02-792

Źródła: https://www.taniemilitaria.pl/pl,kategoria,noze-mysliwskie,0,139,157,1152,0,1,name,asc.html


Dodano: 2018-11-14


Jaki wybrać nóż myśliwski


Ciężko wyobrazić sobie łowcę, tropiciela lub miłośnika Airsoftu bez dobrej jakości noża myśliwskiego. Dlaczego? Ponieważ jest to nie tylko broń, ale również akcesorium, które okazuje się przydatne w wielu sytuacjach, m.in.:

  • podczas wyprawy do lasu - biwak, budowanie obozowiska,
  • oprawianiu mięsa,
  • grzybobraniu i wędkarstwie,
  • przygotowywaniu posiłków - krojenie twardych składników,
  • przy przycinaniu drutów, sznurów czy lin,
  • przy konieczności udzielenia pierwszej pomocy - cięcie opatrunku, darcie odzieży itp.

Dostępny na stronie sklepu z militariami taniemilitaria.pl nóż myśliwski to nie tylko niezawodne i uniwersalne, ale również wygodne w użyciu akcesorium. Całkowita długość to 22 centymetry, a samo ostrze ma 11 centymetrów. Powoduje to, że łatwo zmieścić go w podręcznym ekwipunku. Jest też lekki, wiec można schować go w specjalnym pokrowcu lub kieszeni - oczywiście po uprzednim zabezpieczeniu.

Szczegóły wyglądu i budowy

Ostrze wykonane zostało w tym przypadku z odpornej na powstawanie rys hartowanej stali. Pewne i wygodne trzymanie w ręce zapewnia jego zakończenie gumową rękojeścią z wyprofilowaną stalową stopką, dzięki czemu dostosowuje się do kształtu dłoni. Dodatkowo sklep prowadzi sprzedaż specjalnie dostosowanych pod względem kształtów i rozmiarów pokrowców. Ich użycie gwarantuje, że ostrze nie przebije materiału torby, plecaka czy ubrania, nie powodując przy tym zagrożenia skaleczeniem się lub zranieniem towarzyszy.

Największe zalety produktu

Dlaczego warto postawić na sprzęt wojskowy ASG? Ponieważ doświadczenie w sprzedaży militariów i współpraca jedynie z zaufanymi producentami, dają gwarancję wysokiej jakości. Z szeroką ofertą akcesoriów i militariów można zapoznać się zarówno na stronie internetowej, jak i w sklepie stacjonarnym. 

Bezpieczeństwo przede wszytskim

Sztylet może być wykorzystywany zarówno przez zawodowców, jak i amatorów, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z łowiectwem. Szczególnie w przypadku tych drugich warto zwrócić uwagę na zachowanie reguł bezpieczeństwa - każdorazowe zabezpieczenie ostrza, brak dostępu dla dzieci czy trzymanie broni w specjalnie dopasowanym pokrowcu. 

 WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Ada Mazurek