ULISSES Sp. z o.o.


FACEBOOK


TWITTER


INFORMACJE:


WWW: https://www.ulisses.pl/pl/

Telefon: +48 62 501 54 54

Miejscowość: Kalisz

Adres: Górnośląska 69A

Kod pocztowy: 62-800

Źródła: https://www.ulisses.pl/pl/


Dodano: 2020-04-27


Dedykowane oprogramowanie dla firm


Na odniesienie przez firmę sukcesu wpływa wiele czynników. Istotne jest sprawne zarządzanie przedsiębiorstwem, właściwe delegowanie zadań, wydajna praca pracowników czy też sama jakość usługi albo produktu. Aby maksymalnie usprawnić procesy i komunikację wewnątrz firmy czy też pomiędzy spółką a kontrahentami i klientami, warto korzystać z efektywnych, profesjonalnych narzędzi, takich jak dedykowane oprogramowanie dla firm. Specjalistyczne rozwiązania tego rodzaju oferuje przedsiębiorstwo Ulisses.

Oferta spółki obejmuje różnego rodzaju aplikacje i narzędzia informatyczne, spośród których szczególnym zainteresowaniem odbiorców cieszy się program Comotel oraz oprogramowanie CRM. Wspomniane rozwiązania mogą być z powodzeniem wykorzystywane w wielu branżach, w tym zwłaszcza budowlanej, transportowej czy też w firmach zajmujących się wynajmem wózków widłowych, podnośników, maszyn budowlanych, rusztowań itp. Sprawdzą się także w przypadku wypożyczalni samochodów, firm wynajmujących ekspresy do kawy, sprzęt rehabilitacyjny i sportowy, mobilne agregaty prądotwórcze, wyposażenie informatyczne, eventowe, toalety kontenerowe, wózki dla osób niepełnosprawnych oraz innego rodzaju. Firma oferuje również aplikacje dedykowane gospodarce magazynowej odzieży, składom węgla czy też zarządzaniu odpadami komunalnymi.

Dużą zaletą omawianych programów jest ich indywidualne dostosowanie do potrzeb konkretnego biznesu, jego specyfiki czy procedur wewnętrznych w firmie klienta. Specjaliści dopasowują funkcjonalności aplikacji, aby jak najlepiej usprawnić pracę, co przekłada się na zmniejszenie kosztów operacyjnych, a w rezultacie zwiększenie zysków przedsiębiorstwa. Oprogramowanie jest dostępne w wersjach na komputery stacjonarne i laptopy, a także na tablety i smartfony. Dzięki temu możliwe jest korzystanie z narzędzia w dowolnym miejscu i o każdej porze.

Programy sprawdzą się w przypadku przedsiębiorstw o różnej wielkości, w tym zwłaszcza dużych firm dysponujących sporymi zasobami kadrowymi oraz sprzętowymi. Można je wykorzystywać do usprawnienia pracy różnych działów, np. handlowych, marketingowych, kadrowych i innych.WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Dorota Nowakowska