USŁUGI KSIĘGOWE FENIX RAFAŁ JAKUBIK


FACEBOOK


TWITTER


INFORMACJE:


WWW: https://fenix-uslugiksiegowe.pl/

Telefon: 790 850 251

Miejscowość: Wieleń

Adres: Bohaterów Westerplatte 7

Kod pocztowy: 64-730

Źródła: https://fenix-uslugiksiegowe.pl/


Dodano: 2021-07-12


https://fenix-uslugiksiegowe.pl/ • Biuro rachunkowe


Prowadzenie księgowości na własną rękę nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ czynności te bywają skomplikowane i zajmują wiele czasu. Ponadto osoby niemające wykształcenia kierunkowego są narażone na popełnianie błędów, które niejednokrotnie prowadzą do otrzymywania kar finansowych. Oznacza to, że jest to oszczędność wyłącznie pozorna. Nic więc dziwnego, że niektórzy właściciele firm podejmują współpracę z profesjonalnymi biurami rachunkowymi zapewniającymi kompleksową pomoc.

Kierują one ofertę zarówno do osób prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze, jak i właścicieli korporacji. Biorą na siebie kwestie księgowe, co jest sporym odciążeniem oraz udogodnieniem i pomagają także osobom prywatnym. Usługi świadczone przez biura różnią się nieco od siebie, jednak podstawy zakres prac, jakie wykonują, jest podobny. Najczęściej przedsiębiorcy szukają wsparcia w prowadzeniu ksiąg przychodów i rozchodów oraz ksiąg rachunkowych. Specjaliści zajmują się także przygotowywaniem deklaracji PIT, CIT i VAT oraz rozliczeniami podatkowymi.

Outsourcing jest znacznie bardziej opłacalny w  porównaniu do zatrudniania księgowych na cały etat, ponieważ nie wymaga od właścicieli firm zapewniania im komputerów i specjalistycznego oprogramowania oraz odprowadzania składek. Zaufane i doświadczone biuro rachunkowe pomagające klientom z Wielenia prezentuje ofertę na stronie fenix-uslugiksiegowe.pl. Jest to ceniona firma, której można powierzyć najróżniejsze obowiązki. Klienci korzystają ze wsparcia podczas przygotowywania umów cywilnoprawnych, zaświadczeń o wynagrodzeniu oraz świadectw pracy.

Specjalistom reprezentującym to biuro nie są obce kwestie finansowe. W praktyce oznacza to pomoc w tworzeniu wniosków kredytowych, które następnie przekazywane są do banków. Pracownicy przygotowują profesjonalne pisma zwiększające szansę na uzyskanie wysokich pożyczek. Firma, w jakiej pracują, dba o przestrzeganie ustalonych terminów, dzięki czemu wszystkie dokumenty oddawane są w ustalonym wcześniej czasie. Są one zgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami i wolne od błędów.WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Ada Mazurek