Wąsowska Małgorzata - Usługi Transportowe


FACEBOOK


TWITTER

INFORMACJE:


WWW: https://www.busywasowski.pl/

Telefon:

Miejscowość: Parczew

Adres: Wierzbówka 66

Kod pocztowy: 21-200

Źródła: https://www.busywasowski.pl/


Dodano: 2021-04-08


Busy do Niemiec lubelskie


Bilety lotnicze bywają drogie, a pociągi nie docierają do każdej miejscowości. Z tych powodów coraz więcej osób rozważa wynajęcie busów, czyli pojazdów, które są w stanie pomieścić większą liczbę osób w porównaniu do samochodów osobowych. Przydają się one zwłaszcza podczas pracowniczych wyjazdów integracyjnych oraz wśród osób, które nie chcą rozdzielać się na czas podróży. Obecnie busy kojarzone są z komfortem i bezpieczeństwem. W niczym nie przypominają pojazdów wykorzystywanych przez przedsiębiorstwa przewozowe w przeszłości.

W ich wnętrzach znajdują się bowiem niewielkie ekrany, na których można oglądać filmy, systemy ogrzewania i klimatyzacji, ogólnodostępny internet, rozkładane siedzenia wyposażone w podłokietniki i zagłówki, wtyczki do ładowania urządzeń elektronicznych, radio czy oświetlenie z możliwością indywidualnego sterowania. W busach jest mniej siedzeń w porównaniu do autokarów, co zmniejsza liczbę przewożonych pasażerów. Wszystko to przekłada się na komfort  podróżujących, większą prywatność oraz spokój.

Informacje na temat podobnych usług udostępniono na witrynie busywasowski.pl. Należy ona do doświadczonego przedsiębiorstwa przewozowego gwarantującego najwyższą jakość świadczonych usług. Firma ta polecana jest ze względu na konkurencyjne ceny przejazdów oraz sprawne docieranie do celu. Jest to możliwe dzięki wykwalifikowanym kierowcom, którzy znają wszystkie pokonywane trasy i wiedzą, jakie odcinki dróg ze względu na korki warto unikać. Zapewniają miłą atmosferę oraz regularne postoje.

Posiadane przez to przedsiębiorstwo busy odjeżdżają do Niemiec z województwa lubelskiego zarówno w godzinach porannych, popołudniowych, jak i wieczornych. Kontaktują się z nim osoby prywatne oraz organizatorzy wycieczek szkolnych czy wyjazdów pracowniczych. Pojazdy  czekające na klientów zapewniają maksimum komfortu i bezpieczeństwa. Do zalet omawianych usług zalicza się:

  • brak konieczności przesiadek,
  • brak ukrytych kosztów,
  • brak dodatkowych opłat za bagaże,
  • krótki czas dotarcia do celu.


WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Dorota Nowakowska