Winnetoo


FACEBOOK


TWITTER

INFORMACJE:


WWW: http://www.winnetoo.pl/

Telefon: +48 (61) 81 96 433

Miejscowość: Stęszew

Adres: Dworcowa 42

Kod pocztowy: 62-060

Źródła: http://www.winnetoo.pl/


Dodano: 2022-12-06


Dlaczego warto zainwestować w plac zabaw z drewna?


Jednym z najważniejszych elementów kształtujących motorykę małego dziecka jest ruch na świeżym powietrzu. Najdłuższy spacer nie zagwarantuje maluchowi pracy wszystkich mięśni, nie nauczy koordynacji ruchów i nie wzmocni więzi z rówieśnikami. Dlatego każdy rodzic powinien zapewnić malcowi swobodne igraszki na bezpiecznym, wyposażonym w różne atrakcje placu zabaw w otoczeniu innych dzieci, gdzie pociecha będzie też miała możliwość nawiązania więzi społecznych i nauczy się współżyć w grupie. 

Wybierając wykonawcę odpowiadających standardom konstrukcji, warto zwrócić uwagę przede wszystkim na stopień ich bezpieczeństwa. Najbardziej ekologicznym rozwiązaniem jest plac zabaw z drewna, którego wykonanie można zlecić wielokrotnie nagradzanemu za atrakcyjny design, wysokie bezpieczeństwo i trwałość wyrobów producentowi z Wielkopolski.

Firma ta produkuje swoje place zabaw ze starannie wybranych gatunków drewna, które po obróbce poddawane jest specjalnej, bezchromowej impregnacji. Chroni ona materiał przed szkodnikami oaz niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Konstrukcje te są zgodne z normami, atestowane i tak pomyślane, aby maluszki chciały z nich korzystać i rozwijać motorykę oraz sferę psychiczną. Poszczególne elementy łączone są za pomocą specjalnych wkrętów dociskowych, gwarantujących stabilność całej konstrukcji.

Przedsiębiorstwo Winnetoo ma liczne wersje placów zabaw. Różnią się one nieco ilością elementów w zależności od tego, czy nabywają je klienci prywatni do własnych ogrodów, czy instytucje, takie jak spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe albo przedszkola. Każdy z nich można wyposażyć w:

  • huśtawki,
  • wieże,
  • piaskownice,
  • zjeżdżalnie,
  • elementy do wspinaczki,

w zależności od upodobań małych użytkowników.WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Ada Mazurek