WUG MB Sp. z o.o.


FACEBOOK


TWITTER


INFORMACJE:


WWW: https://wugmb.com/

Telefon: 61 285 64 00

Miejscowość: Środa Wielkopolska

Adres: Karola Libelta 2

Kod pocztowy: 63-000

Źródła: https://wugmb.com/o-firmie


Dodano: 2022-02-27


Producent grzałek do bojlerów


Grzałki elektryczne są podstawowym elementem każdego bojlera i odpowiadają za podgrzanie urządzenia w celu uzyskania ciepłej wody użytkowej zarówno w okresie grzewczym, jak i poza sezonem. Bardzo ważne jest odpowiednie dopasowanie grzałki do wielkości posiadanego bojlera, ponieważ tylko wtedy zyskuje się pewność, że sprzęt będzie działać prawidłowo, a domownicy zyskają dostęp do podgrzanej wody. Na rynku można znaleźć grzałki elektryczne posiadające termostat oraz bez termostatu. Tego typu elementy różnią się również podstawową budową, kształtem czy przeznaczeniem i sposobem działania. Jeśli właściciel kotła grzejnego nie do końca wie, na jaką grzałkę się zdecydować, to najlepiej zwrócić się o pomoc do przedstawicieli firm, które zajmują się produkcją elementów grzejnych.

Najbardziej znany polski producent grzałek to firma WUG MB, która działa na rynku od kilkudziesięciu lat i jest bezsprzecznym liderem w branży. Marka dysponuje nowoczesnym zakładem produkcyjnym oraz zatrudnia doświadczony i wykwalifikowany zespół, który wykorzystuje nowoczesne technologie (zgodne z metodami amerykańskiej firmy Oakley Industries Ltd.) w trakcie procesu produkcyjnego. Ponadto producent stosuje wysokiej jakości materiały, które są zgodne z obowiązującymi normami europejskimi. Warto również podkreślić, że firma stosuje standardy zarządzania jakością, takie jak m.in. ISO 9001 czy ISO 9001: 2015 oraz normy elektryczne - IEC 60335-1, PCBC i VDE. 

Oferta firmy jest stale poszerzana o nowe produkty, dlatego warto na bieżąco śledzić wszelkie nowości oraz informacje o planowanych zmianach i wprowadzanych udoskonaleniach. Klienci (krajowi i zagraniczni) mogą wybierać spośród następujących kategorii produktowych:

  • standardowe grzałki RT oraz RF,
  • grzałki z termostatem 230V i 400V,
  • suche elementy grzejne SNOW,
  • grzałki ze stali nierdzewnej,
  • spiralne elementy grzejne,
  • dodatkowe akcesoria, m.in. zawory oraz termostaty.

Należy zaznaczyć, że poza gotowymi elementami grzejnymi producent podejmuje się także wykonania indywidualnych projektów. Wystarczy, że klient przedstawi wszystkie niezbędne dane techniczne na temat potrzebnych grzałek, aby zespół inżynierów i projektantów zajął się realizacją niestandardowego zamówienia. Zleceniodawcy mogą liczyć na korzystne warunki współpracy oraz krótkie terminy zleceń.WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Ada Mazurek